Usługi

4

Usługi

Istotnym elementem naszej działalności są usługi związane z jakością energii elektrycznej. Podstawą dbałości o jakość energii jest diagnoza stanu istniejącego – ta wiedza jest konieczną bazą dla rozwiązań mających na celu poprawę parametrów energii, jak i wskaźników ekonomicznych. W oparciu o taką analizę możemy zaoferować Państwu rozwiązania dopasowane do specyfiki Waszego obiektu.  Oferujemy pełen zakres usług w zakresie poprawy jakości energii i zasilania Waszego zakładu.

Pomiary jakości energii elektrycznej to pierwsza faza niezbędnych działań dla doboru optymalnych dla Waszego Zakładu rozwiązań mających na celu poprawę parametrów energii elektrycznej. Na ich podstawie określimy przebieg Wyższych Harmonicznych i Mocy Biernej

Zobacz więcej

Wykonujemy Audyt efektywności energetycznej w oparciu o wykonane przez nas pomiary, wizję lokalną i wywiad z użytkownikiem

Wypożyczamy analizatory parametrów sieci A-Eberle PQ-Box 100:Expert / PQ-Box 200 dla samodzielnego dokonania pomiarów i analizy parametrów jakości energii elektrycznej.

 

W celu uzyskania oferty skontaktuj sie z nami

Kontakt

Zapewniamy opiekę nad zainstalowanymi urządzeniami pozostającymi na gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Nasze działania to przeglądy okresowe i konserwacyjne, awaryjne usuwanie usterek i naprawy bieżące, modernizacje i doradztwo techniczne.