Magazyny Energii

Magazyn energii z ładowarką samochodową

ENERGATE – PRZEMYSŁOWY MAGAZYN ENERGII
BANKUJ ENERGIĘ – ZABEZPIECZ SWÓJ BIZNES
 
Bankuj energię, aby mieć pewność jej dostępności, najkorzystniejszej ceny i jakości. Przemysłowy magazyn energii ENERGATE od ELMECH to rozwiązanie oparte o 35 lat doświadczeń w obszarze zarządzania energią.

Rozwiązanie, które od samego początku zabezpiecza przemysł przed konsekwencjami niepewnego rynku energii.

 

POLICZ SWOJE KORZYŚCI

 

Czym jest magazynowanie energii?

Proces magazynowania polega na przekształceniu i przechowywaniu energii elektrycznej z danego źródła w inną formę energii, którą w razie potrzeby można ponownie zamienić w energię elektryczną. Dodatkowo magazyny energii stanowią kluczowy element poprawy zarówno stabilności dostaw jak i parametrów jakościowych dostarczanej energii.

 

Jak działa magazyn energii? (Wideo)

 

 

Zalety magazynów energii:

 

Ciągły wzrost zapotrzebowania na energię, wzrost cen energii, mała zdolność adaptacji tradycyjnych metod wytwarzania energii do gwałtownie zmieniających się potrzeb rynku energetycznego, zaostrzają kwestie związane z jego deregulacją oraz problemami z jakością energii i naciskami na ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Magazyny energii są znakomitym rozwiązaniem wszystkich powyższych problemów oraz prowadzą do zaspokojenia zarówno istniejących jak i nowych potrzeb pojawiających się w wyniku transformacji energetyki.

 

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji i integracji systemów zasilania gwarantowanego, systemów ładowania baterii oraz urządzeń do poprawy jakości energii elektrycznej.  Na bazie doświadczeń zebranych podczas licznych instalacji wyżej wymienionych produktów, możemy w pełni potwierdzić ich skuteczność działania. Rozwiązania naszych magazynów energii gwarantują zarówno korzyści techniczne, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej  oraz poprawę parametrów jakościowych energii elektrycznej.

 

Podstawowe cechy naszych produktów to:

 

Oferujemy  rozwiązania kompleksowe dedykowane dla użytkownika domowego (prosumenta), przemysłu jak również dla energetyki zawodowej. Rozwiązania te łączą ze sobą wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych (fotowoltaika, wiatraki itp.) przetwarzanie i magazynowanie energii  (magazyn energii wraz z systemem kontroli mocy),  konsumowanie energii na potrzeby własne bez potrzeby oddawania jej do sieci elektroenergetycznej (instalacja odbiorcza, stacje ładowania pojazdów itp.). Całość kontrolowana jest przez dedykowane oprogramowanie do sterowania przepływem energii.

 

Pobierz kartę katalogową

Pobierz katalog dla farm OZE

Pobierz ulotkę Magazyny Energii