Serwis

b

Serwis

Podstawą bezproblemowego działania zainstalowanych urządzeń jest zapewnienie im pewnej obsługi serwisowej – zapewniamy opiekę nad zainstalowanymi urządzeniami pozostającymi na gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Nikt nie zna tak dobrze tych produktów jak nasi serwisanci – zapewnia to Państwu najwyższy możliwy poziom usług serwisowych.

 

Namawiamy też Państwa do rejestracji zakupionych i zainstalowanych urządzeń – Pozwoli to na łatwą i szybką identyfikację urządzenia wraz z jego parametrami technicznymi dobranymi specjalnie do Waszych potrzeb w wypadku zgłoszenia przeglądów bądź awarii

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

By mieć pewność, co do aktualnego stanu pracujących urządzeń zachęcamy do skorzystania z oferty na przeglądy gwarancyjne realizowane w ramach umowy gwarancyjnej, jak również oferujemy przeglądy pogwarancyjne.

Naprawy gwarancyjne

Wszystkim użytkownikom urządzeń naszej firmy oferujemy wsparcie techniczne zarówno w trakcie trwania okresu gwarancji, jak i po jego zakończeniu. Gwarantujemy ciągłą dostępność wszystkich części oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Rejestracja produktu

Rejestracja produktu umożliwia szybką identyfikację urządzenia wraz z jego strukturą techniczną. Pozwala to nam na szybką spersonalizowaną usługę serwisową, jak i konsultację techniczną.

 

Rejestracja produktu

Szybki czas realizacji
Szybki czas realizacji
Duża dostępność części zamiennych
Duża dostępność części zamiennych
Urządzenia zastępcze
Urządzenia zastępcze
shutterstock_1570309597

Kontakt z serwisem