Aktualności
Statuetka TopBuilder ElmechASE

Statuetka Top Builder 2022 dla magazynu energii Elmech-ASE

Magazyn energii z filtrem aktywnym energii biernej i wyższych harmonicznych został wyróżniony na gali finałowej prestiżowego konkursu Top Builder 2022 w kategorii Innowacje.

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne cechujące się m.in. interesującymi rozwiązaniami proekologicznymi. Nagrodzone inwestycje budują jakość miejskiej przestrzeni, w której zostały umiejscowione.

 

Wyróżnienie Top Builder to kolejny bodziec do dalszego rozwoju rozwoju dla firmy Elmech i naszej technologii magazynowania energii. Liczymy na to, że nasze produkty znajdą liczne zastosowania w branży budowlanej, jak i teraz znalazły uznanie i rekomendacje Top Buildera. Wiele firm budowlanych zmaga się z wysokimi cenami energii elektrycznej, co zmniejsza ich zyski, a magazyn energii razem z instalacja OZE jest w stanie ograniczyć koszt zakupu energii nawet o 30% i pozytywnie wpłynąć na kondycję finansową w dłuższej perspektywie czasowej. To również interesujące rozwiązanie dla deweloperów, które podniesie prestiż inwestycji dzięki zastosowaniu nowoczesnej i niskoemisyjnej technologii. Dodatkowo magazyn energii zagregowany z instalacją fotowoltaiczną pomoże obniżyć koszty użytkowania powierzchni wspólnych. Bez wątpienia magazyny energii już stają są elementem polskiej transformacji energetycznej – mówi Arkadiusza Marata, Prezes Elmech-ASE Sp. z o. o.

 

Ta nagroda pokazuje, że magazyn energii Elmech-ASE wyróżnia się wyjątkową technologią i znajduje zastosowaniem w bardzo wymagającej branży. Wyróżnienie zostało przyznane za szeroką funkcjonalność i zalety jakie przynosi firmom. Obniżenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa, zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego, poprawa jakości energii elektrycznej, współpraca z OZE i inteligentne zarządzanie produkowana energią to elementy, które przekonały nie tylko Redakcję i Radę Naukową Buildera, ale także przedsiębiorców.

 

Magazyn energii Elmech-ASE przynosi znaczące korzyści nie tylko przedsiębiorcom z branży budowlanej, ale również biurowcom, zakładom przemysłowym i przetwórczym, centrom handlowym oraz obiektom wyposażonym w stacje ładowania samochodów elektrycznych. Inteligentne zarządzanie energią elektryczną i poprawa jej jakości mogą przynieść przedsiębiorcom redukcję kosztów zakupu energii przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych.

 

Coraz większa popularność systemów magazynowania energii to następny krok w polskiej transformacji energetycznej i również sukces dla całej branży. To kolejny etap w nieustannym propagowaniu idei magazynowania energii, którą staramy się popularyzować jako członek Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii.

Certyfikat_16-1024x724Top Builder Elmech-ASEStatuetka TopBuilder ElmechASE
Wstecz