window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-J43LD9JE97');
Kariera
shutterstock-1350370946

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

•             przygotowywanie ofert handlowych

•             doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy

•             identyfikacja i analiza potrzeb klientów

•             nadzór nad złożonymi ofertami oraz opieka nad bieżącymi tematami i projektami

•             dbanie o dobry wizerunek firmy

•             współpraca z działem projektowym oraz produkcyjnym

Nasze wymagania:

•             min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•             wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektryczny, Energetyczny, Elektroniczny

•             praktyka w zakresie czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

•             umiejętność analitycznego myślenia

•             wysoka kultura osobista

•             chęć do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

•             samodzielność, aktywność i efektywność w działaniu

•             znajomość pakietu MS Office i systemu CRM

 

Oferujemy:

·         pracę w jednej ze spółek grupy kapitałowej zatrudniającej ponad 300 inżynierów,

·         możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         benefity: prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie, telefon służbowy, szkolenia, spotkania integracyjne.

 

Zgoda kandydata na przetwarzanie danych

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Elmech-ASE S.A. z siedzibą w: Pruszczu Gdańskim, ul. Podmiejska 5c (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: elmech@elmech.pl

Klauzula RODO
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Elmech-ASE Sp. z o.o. (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail elmech@elmech.pl

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl).

Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 60 dni

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: 12 miesięcy

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: elmech@elmech.pl

Wstecz