Aktualności
Elmech-ASE

Elmech-ASE członkiem Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii

Elmech-ASE został członkiem wspierającym PSME. Nasza rolą będzie udział w pracach mających na celu rozwój branży magazynowania energii w Polsce.

Z przyjemnością informujemy, że jako producent magazynów energii zostaliśmy członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii.

 

Jako jeden z liderów rynku produkcji magazynów energii podejmujemy szerokie starania w propagowaniu idei magazynowania energii elektrycznej. Będąc członkiem PSME aktywnie angażujemy się w opiniowanie aktów prawnych, które będą kształtować rynek energii w Polsce i transformację energetyczną.

 

PSME stało się platformą, która stwarza dogodne warunki dla rozwoju całej branży. Nasze członkostwo wynika z chęci aktywnego uczestnictwa w procesie transformacji energetycznej, nie tylko jako producenta technologii, ale jako uczestnika rozmów i prac na poziomie strategicznym. - powiedział Prezes Elmech-ASE Arakdiusz Marat.

 

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (PSME) działa na rzecz rozwoju branży magazynowania energii oraz transformacji energetycznej.  Uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz w kształtowaniu działań pozalegislacyjnych oraz prowadzi działalność edukacyjno-informacyjną.  Promuje standardy bezpieczeństwa użytkowania magazynów energii, także z uwzględnieniem bezpieczeństwa prawnego, technicznego i ekonomicznego. PSME skupia czołowe firmy działające na rynku magazynowania energii w Polsce: producentów, inwestorów, deweloperów i integratorów, zarówno z Polski, jak i zza granicy.

07_elmech_premiumPL
Wstecz